17 Mayıs 2009 Pazar

Fenerbahçe Spor Kulübü


Fenerbahçe Spor Kulübü bu sezon kulübün lokomotifi olan Futbol da başarısız bir sezon geçirmesine rağmen diğer amatör branşlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor.Bayan Basketbol Takımımız Türkiye Kupası ve Türkiye Ligini kazanarak çifte zafer kazandı.Bayan Voleybol takımımız Eczacıbaşı hegamonyasına son vererek şampiyon oldu.Son olarak Kürek takımımız 2 katagoride birden Türkiye Kupası'nı kazandı.

Türkiye Genç Bayanlar Basketbol Şampiyonası'nda Genç Bayan takımımız finalde Antalya Koleji'ni mağlup edip şampiyon oldu.Takımımızdan Ayşegül Günay turnuvanın MVP'si seçildi.

Fenerbahçe Erkek Voleybol takımı final de I.B.B Spor'a yenilip sezonu 2.olarak kapattı.

Fenerbahçe Masa Tenisi Erkek ve Bayan takımları finalde rakiplerini yenerek Türkiye Kupası'nı kazandılar.Ayrıca Masa Tenisi Erkek ve Bayan takımları bu yıl Lig ve Türkiye Kupasında ki 4 kupadan 3'ünü kazandılar.Kazanılmayan tek kupa da ise Bayan Masa Tenisi takımımız ligi 2. sırada bitirdi.

Son olarak Erkek Basketbol A Takımımız Anyalya BŞB.'yi 3-0'la eleyip yarı finale yükseldi ve Efes Pilsen'le birlikte şampiyonluğun en büyük favorisi Fenerbahçe'miz.

* Yaşattıkları şampiyonluklar için bütün branşlardaki binlerce Fenerbahçe oyuncusuna sonsuz teşekkürler.

Hiç yorum yok: